ورقه های ۳ لایه و ۵ لایه


ورق کارتن به صورت گستره و در انواع سه لا و پنج لا با تر کیب انواع کاغذهای مختلف و مورد نیاز داخلی و خارجی با ضخامت ها و استحکام متفاوت که در سه لایه یک و پنج لایه دو به صورت اشکال منظم هندسی کنگره ای یا کروگیت شده که به ترتیب با علائم اختصاری E فلوت ، B فلوت ، C فلوت و A فلوت که از راست به چپ ضخامت و حجم آن افزایش می یابد نشان داده می شوند. فراخور نوع محصول نهایی جعبه و کارتن از لحاظ کیفیت، ابعاد و ضخامتهای مختلف و مورد نیاز، نوع کاغذ مصرفی، عرض کاغذ مصرفی، گرماژ کاغذ مصرفی، تعداد لایه ها و ترکیب و نحوه ی چیدمان کاغذ ها تعیین و متناسب با آن تولید گستره ورق انجام می پذیرد.

چاپ فلکسو


چاپ فلکسو نوعی چاپ رایج است که در آن یک صفحه انعطاف پذیر به نام کلیشه و از جنس ژلاتین با ورق کارتن تماس دارد. این روش به دلیل قابلیت انعطاف کلیشه، فلکسو نام گرفته است. از چاپ فلکسو به صورت گسترده جهت بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. شرکت کارتن رویال با برخورداری از دستگاه های مدرن چاپ فلسکو که دارای سیلندرهای آنیلوکس می باشند توانایی تولید انواع کارتن با کیفیت بالا در تعداد زیاد را دارا می باشد.

چاپ لمینت


ابتدا به وسیله دستگاه افست، طرح مورد نظر چاپ شده و سپس با چسب سیلیکات (ممکن است از چسب چوپ هم استفاده شود ) و توسط دستگاه لمینت، پوستر چاپ شده روی کارتن چسبانده می شود. پس از این مرحله، فرایند تولید روی مقوا آغاز می گردد. به این تکنیک به دلیل اینکه مقوای چاپ شده روی ورق کارتن را می پوشاند لمینت می گویند . شرکت کارتن رویال با بهره گیری از دستگاه های لمینت (اتوماتیک- نیمه اتوماتیک ) و لمینت دستی و برخورداری از دایکات فکی قابلیت تولید سریع کارتن با کیفیت را در ابعاد مختلف دارا می باشد.

هاردباکس


کوشش ما در تولید انواع جعبه و از جمله هارد باکس، معطوف به برقراری هماهنگی بین وزن "برند" و نام کسب‌ و کارتان از یک‌سو با جلوه‌ی محصول شما در نزد مشتریانتان از سوی دیگر است. تبدیل کردن بسته‌بندی به یک مزیت رقابتی و ایفای نقش بازاریابی توسط بسته‌بندی خلاقانه در قالب هارد باکس‌های لوکس و وزین، شیوه‌ی "گروه تولیدی کارتن رویال" است. ویژگی هاردباکس های تولیدی کارتن رویال شکیل بودن و زیبایی تا حد شخصی‌سازی سرعت تحویل سفارش قیمت مناسب اطلاع به مشتری از نحوه‌ی انجام کار

طراحی


طراحی خلاقانه‌ی "کارتن‌ برگردان معکوس"، " کارتن با برگردان‌های مقابل هم (کارتن چندکاره) "، " کارتن‌ جعبه‌ای برای انواع کالاها " و" کارتن شش ضلعی"، جهت استفاده در بسته‌بندی محصولات متنوعی مانند: بسته‌بندی های نرم‌افزاری، هدیه های لوکس، دارو، لوازم آرایشی بهداشتی، مواد غذایی و... طراحی خلاقانه‌ی انواع جعبه‌های مرتبط با فرم های مختلف مانند جعبه‌ دسته‌دار- جعبه‌ دوتکه- انواع جعبه‌ شکلات و جعبه‌های تزیینی خاص و هارد باکس و نیز جعبه‌های مخصوصِ مناسبت‌هایی مانند عید نوروز و سایر مناسبت‌ها. ما با طراحی خود سهولت حمل ونقل، اشغال کم‌ترین فضای انبارداری و بسته بندی پایدار(Sustainable Packaging) را نیز ممکن می‌سازیم. القای حس سلامت محصول و مدرن و معتبر بودن سازنده‌ی آن به مشتریانتان، بخشی جدایی ناپذیر از ویژگی‌های طراحی "گروه تولیدی کارتن رویال" است